حل سوالات درسی ,

حل سوالات درسی
تا حالا شده که یه سوالی ذهنتون را مشغول کنه و هرکاری می کنید نمی تونید حلش کنید و کسی هم نباشه که بهتون کمک کنه. اگه همچین تجربه ای داشتید دیگه نگران نباشید. می تونید سوالات خودتون را توی درسای فیزیک، ریاضی و شیمی برای ما بفرستید و پاسخ سوالتون را در اسرع وقت پیدا کنید. برای این کار میتونید سوال خودتون را از طریق فرم درخواست حل سوالات درسی برای ما بفرستید. بعد از حل از طریق پیگیری فرم  میتونید حل سوالتون را پیگیری کنید.


برای مثال سوال زیر توسط شما برای ما ارسال شده است.
سوال

پاسخ ما به این سوال در زیر آمده است.

پاسخ سوال
پاسخ تستی
هزینه ی استفاده از خدمات حل سوال و رفع اشکال درسی به صورت ماهانه و به مبلغ 50000 تومان خواهد بود. پس از پرداخت، حل سوالات به مدت یک ماه برای شما فعال خواهد بود. خدمات حل سوالات درسی به علت وقت گیر بودن، به تعداد محدودی انجام خواهد شد. بنابراین اولویت با افرادی است که سریع تر عضو سایت شده و با واریز مبلغ از این خدمات سایت برخوردار شوند.
برای استفاده از خدمات سایت، ابتدا باید عضو سایت شوید. برای عضویت می توانید اینجا کلیک کنید.
از همین حالا می توانید از خدمات سایت استفاده کنید
از همین حالا می توانید از خدمات سایت استفاده کنید
سایت آلنج در راستای ارایه مشاوره تحصیلی و رفع اشکالات درسی فعالیت خواهد نمود. برای اولین دانش آموزان عزیز می توانند علاوه بر استفاده از مشاوره های تحصیلی، اشکالات درسی خود را نیز مطرح کرده و پاسخ آن ها را دریافت نمایند.
ادامه
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب